Çalışma Saatleri: Pzt - Cuma 08:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
EnglishTurkish

Meclis Üyeleri

Meclis Üyeleri


Mahmut ARIKAN

Meclis Üyesi

01.Komite – İplik Sanayi

ARIKAN MENSUCAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Şakir KÜTÜKÇÜ

Meclis Üyesi

01. Komite – İplik Sanayi

KÜTÜKÇÜOĞLU MENSUCAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Ali KARAFİLİK

Meclis Üyesi

02. Komite – Dokuma ve Boya Kasar Sanayi

KOTON İNŞAAT TURİZM MENSUCAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


Bünyamin DOKUMACI

Meclis Üyesi

02. Komite – Dokuma ve Boya Kasar Sanayi

DOKUBOY DOKUMACILAR TEKSTİL MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Harun ÇİÇEKÇİ

Meclis Üyesi

03. Komite – Örme ve Konfeksiyon Sanayi

SAF MENSUCAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KAHRAMANMARAŞ ŞUBESİ

Uğur KISAKÜREK

Meclis Üyesi

03. Komite – Örme ve Konfeksiyon Sanayi

ATLAS GİYİM SAN

Hikmet GÜMÜŞER

Meclis Üyesi

03. Komite – Örme ve Konfeksiyon Sanayi

BOZKURT KONFEKSİYON SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

Tacettin DEMİRCİOĞLU

Meclis Üyesi

04. Komite – Süt Ürünleri, Yağ, Çırçır, Yem Sanayi 

ÇİĞİTAŞ YAĞ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mehmet GÜRDAL

Meclis Üyesi

04. Komite – Süt Ürünleri, Yağ, Çırçır, Yem Sanayi 

GÜRDAL YEM ENERJİ TARIM GIDA HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Abdülsamet ÇİFTASLAN

Meclis Üyesi

05. Komite – GIDA SANAYİ

HAŞİROĞLU GIDA TURİZM TAŞIMACILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Muharrem ÖZŞERBETÇİ

Meclis Üyesi

05. Komite – GIDA SANAYİ

ÖZŞERBETÇİ BİBER GIDA TURİZM NAKLİYAT TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Hacı Hüseyin DİNÇER

Meclis Üyesi

06. Komite – METAL MUTFAK EŞYA SANAYİ

HASCEVHER METAL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Sedat TEKİNŞEN

Meclis Üyesi

06. Komite – METAL MUTFAK EŞYA SANAYİ

AK YILDIZ MUTFAK EŞYALARI İMALATI GIDA TEKSTİL TAŞIMACILIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ahmet ŞAHİN

Meclis Üyesi

07. Komite – DEMİR ÇELİK ve YAN ÜRÜNLERİ SANAYİ

ŞAHİNLER GERİ DÖNÜŞÜM METAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ahmet BAKIR

Meclis Üyesi

07. Komite – DEMİR ÇELİK ve YAN ÜRÜNLERİ SANAYİ

VEPSAN PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM AMBALAJ TEKSTİL ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mustafa CEYLAN

Meclis Üyesi

08. Komite – PLASTİK ve ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ

AKMAR PLASTİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ahmet ÇIKRIKCI

Meclis Üyesi

08. Komite – PLASTİK ve ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ

KAAN ALÜMİNYUM İNŞAAT DEMİR PVC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İrem ÖKSÜZ

Meclis Üyesi

09. Komite – YAPI SANAYİ

KÇS KAHRAMANMARAŞ ÇİMENTO BETON SANAYİ VE MADENCİLİK İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ

Ökkeş KIR

Meclis Üyesi

09. Komite – YAPI SANAYİ

AKSAY İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Murat İPÇİOĞLU

Meclis Üyesi

10. Komite – DEMİR ÇELİK EŞYA SANAYİ

İPÇİOĞLU KUYUMCULUK TEKSTİL TURİZM GIDA TAŞIMACILIK İNŞAAT TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ahmet Gaffar AKARCA

Meclis Üyesi

10. Komite – DEMİR ÇELİK EŞYA SANAYİ

HİSARMAK MAKİNE ENERJİ TESİSAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Cem Sinan BAYAZIT

Meclis Üyesi

10. Komite – DEMİR ÇELİK EŞYA SANAYİ

ELEMENT PROJE MÜŞAVİRLİK TEKNOLOJİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT MAKİNE ISI SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ TÜRKOĞLU ORGANİZE ŞUBESİ

Barbaros SEZAL

Meclis Üyesi

11. Komite – AKARYAKIT VE

YAKACAK MADDELERİ TİCARETİ
KEMAL SEZAL VE OĞULLARI KOLLEKTİF ŞİRKETİ

Fehmi ARIKAN

Meclis Üyesi

11. Komite – AKARYAKIT VE

YAKACAK MADDELERİ TİCARETİ
MARGAZ LPG DOLUM TEVZİİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş

Mustafa SAYLAK

Meclis Üyesi

12. Komite – BİNA YAPIM ve TEKNİK HİZMETLER

MUSTAFA SAYLAK MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ökkeş Buğra DALKIRAN

Meclis Üyesi

12. Komite – BİNA YAPIM ve TEKNİK HİZMETLER

BESKON İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mehmet KAYA

Meclis Üyesi

12. Komite – BİNA YAPIM ve TEKNİK HİZMETLER

MG KAYA İNŞAAT EMLAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adnan TOPRAK

Meclis Üyesi

13. Komite – BAYINDIRLIK ve TEKNİK HİZMETLER

ADN TOPRAK İNŞAAT TAAHHÜT TARIM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ali EKEN

Meclis Üyesi

13. Komite – BAYINDIRLIK ve TEKNİK HİZMETLER

EKEN DEMİR ÇELİK İNŞAAT PETROL NAKLİYAT TEKSTİL GIDA PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Muhammet Serdar OKUMUŞ

Meclis Üyesi

13. Komite – BAYINDIRLIK ve TEKNİK HİZMETLER

ESERHAN İNŞAAT ELEKTRİK ELEKTRONİK JEOLOJİ MÜHENDİSLİK BİLİŞİM TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Durmuş KARCIOĞLU

Meclis Üyesi

14. Komite – İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARETİ

2001 KAR YAPI İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMESİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Talip MOROĞLU

Meclis Üyesi

14. Komite – İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARETİ

TALİP MOROĞLU YAPI MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Fatih KOŞARGELİR

Meclis Üyesi

14. Komite – İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARETİ

Fİ DEMİR ÇİMENTO İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mustafa BULUNTU

Meclis Üyesi

15. Komite – TEKSTİL ÜRÜNLERİ TİCARETİ

PELLE TEKSTİL MÜMESSİLLİK İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ KAHRAMANMARAŞ ŞUBESİ

Abdulhakim ERGİN

Meclis Üyesi

15. Komite – TEKSTİL ÜRÜNLERİ TİCARETİ

ABDULHAKİM ERGİN-ERGİN GİYİM DÜNYASI

Harun GÜZELBULUT

Meclis Üyesi

15. Komite – TEKSTİL ÜRÜNLERİ TİCARETİ

GT GÜNEY MAĞAZACILIK MANİFATURA EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ PERDE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mehmet Fevzi GERGER

Meclis Üyesi

16. Komite – TOPTAN VE PERAKENDE GIDA TİCARETİ

MİM GIDA PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Oktay AYRANPINAR

Meclis Üyesi

16. Komite – TOPTAN VE PERAKENDE GIDA TİCARETİ

AYRANPINAR GIDA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Gökhan AKMANSOY

Meclis Üyesi

16. Komite – TOPTAN VE PERAKENDE GIDA TİCARETİ

GÖKHAN AKMANSOY-AKMANSOY GIDA

Mehmet Hanefi ÖKSÜZ

Meclis Üyesi

17. Komite -TARIMSAL ÜRÜNLER TİCARETİ

KİPAŞ TARIM İŞLETMELERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Fethi NARLI

Meclis Üyesi

17. Komite -TARIMSAL ÜRÜNLER TİCARETİ

NAR ÇİFTLİĞİ TARIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Hüseyin ÇİÇEK

Meclis Üyesi

17. Komite -TARIMSAL ÜRÜNLER TİCARETİ

KAR-FER TEKSTİL TARIM ÜRÜNLERİ GIDA KATI YAKIT PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Fatih Mehmet ŞEKER

Meclis Üyesi

18. Komite – HAYVANSAL ÜRÜNLER TİCARETİ

KARSU ALABALIK ÜRETİM PAZARLAMA TİC VE SAN.LTD.ŞTİ.

İbrahim YENİCE

Meclis Üyesi

18. Komite – HAYVANSAL ÜRÜNLER TİCARETİ

YENİCE BİZİM ET VE ET ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK TARIM GIDA İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Abdullah DEVEBOYNU

Meclis Üyesi

19. Komite – BİLGİSAYAR VE ELEKTRONİK ÜRÜNLER TİCARETİ

DEKA TİM TEKNOLOJİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mustafa HANÇER

Meclis Üyesi

19. Komite – BİLGİSAYAR VE ELEKTRONİK ÜRÜNLER TİCARETİ

MİM BİLGİSAYAR TELEKOMİNİKASYON MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Fatih SARIKAYA

Meclis Üyesi

20. Komite – DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARETİ

FATİH SARIKAYA-SARIKAYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

Ahmet ÇALKAYA

Meclis Üyesi

20. Komite – DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARETİ

ÇALKAYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK EV ALETLERİ MOTORLU ARAÇLAR GIDA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Halit DAMA

Meclis Üyesi

20. Komite – DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARETİ

GOLDMAR KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Haluk ŞERBETÇİ

Meclis Üyesi

21. Komite – OTOMOTİV ve YAN ÜRÜNLERİ TİCARETİ

ELİS OTOMOTİV PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mehmet Fatih DERTLİ

Meclis Üyesi

21. Komite – OTOMOTİV ve YAN ÜRÜNLERİ TİCARETİ

SARPEL OTOMOTİV İNŞAAT TAAHHÜT VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Sadi KIR

Meclis Üyesi

21. Komite – OTOMOTİV ve YAN ÜRÜNLERİ TİCARETİ

DOST POMPA DİZEL YAKIT SİSTEMLERİ OTOMOTİV PETROL TAŞIMACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Muhittin ÇINAR

Meclis Üyesi

22. Komite – TAŞIMACILIK

KAHRAMANKENT OTOMOTİV TAŞIMACILIK PETROL KARGO LOJİSTİK HİZMETLERİ ORGANİZASYON PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Yavuz YAVUZKURT

Meclis Üyesi

22. Komite – TAŞIMACILIK

S.S.21 NOLU SEVTUR MOTORLU TAŞIYICILAR KOOP.

Mehmet GÜZELBULUT

Meclis Üyesi

22. Komite – TAŞIMACILIK

GÜZELBULUT TURİZM NAKLİYAT TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mehmet Akif GÖLCÜ

Meclis Üyesi

23. Komite – ENERJİ

AKMAR ENERJİ ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Yavuz AYDOĞDU

Meclis Üyesi

23. Komite – ENERJİ

YAVUZ DANIŞMANLIK PROJE TARIM HAYVANCILIK İNŞAAT MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ahmet YILMAZ

Meclis Üyesi

23. Komite – ENERJİ

AYMAR ENERJİ TAAHHÜT İNŞAAT ELEKTRİK MÜHENDİSLİK GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Cumhur KÜÇÜKDEVLET

Meclis Üyesi

24. Komite – FİNANS KURUMLARI, SİGORTACILAR, EMLAKCILAR

CUMHUR KÜÇÜKDEVLET

Abdulkadir ŞİRİKÇİ

Meclis Üyesi

24. Komite – FİNANS KURUMLARI, SİGORTACILAR, EMLAKCILAR

THEE FORBEST GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Murat KİREÇCİ

Meclis Üyesi

24. Komite – FİNANS KURUMLARI, SİGORTACILAR, EMLAKCILAR

AKDENİZ HİSAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Şeyma EDİKLİ MAHMUTOĞLU

Meclis Üyesi

25. Komite – SAĞLIK KURULUŞLARI

DENTOCARE SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Hasan Arif SULAR

Meclis Üyesi

25. Komite – SAĞLIK KURULUŞLARI

SULAR SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

İsrafil KARABOĞA

Meclis Üyesi

25. Komite – SAĞLIK KURULUŞLARI

KAHRAMAN MEDİKAL İNŞAAT SANAYİ TİCARET VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ.

Mehmet Sait YILMAZ

Meclis Üyesi

26. Komite – EĞİTİM KURULUŞLAR

MESA VİP EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Burak HANÇERKIRAN

Meclis Üyesi

26. Komite – EĞİTİM KURULUŞLAR

FİZYOMAR REHABİLİTASYON ÖZEL EĞİTİM SAĞLIK HİZMETLERİ İNŞAAT TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İsmail DİNÇER

Meclis Üyesi

27. Komite – HİZMET KURULUŞLARI

İSFA MADENCİLİK BİLGİSAYAR YAZILIM TELEKOMÜNİKASYON PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Hasan Esat IŞIK

Meclis Üyesi

27. Komite – HİZMET KURULUŞLARI

HASAN ESAT IŞIK-HSN EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Erdal KANBUR

Meclis Üyesi

28. Komite – YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ

ERDAL KANBUR – YAŞAR PASTANESİ

Emrullah ÇUHADAR

Meclis Üyesi

28. Komite – YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ

KÜÇÜK KONAK ORGANİZASYON TURİZM GIDA TEMİZLİK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Yunus Emre KAÇAMAZ

Meclis Üyesi

29. Komite – MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAALİYETLERİ

YUNUS EMRE KAÇAMAZ

Süleyman ŞENEL

Meclis Üyesi

29. Komite – MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAALİYETLERİ

M TASARIM MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kemal Kubilay KESKİN

Meclis Üyesi

29. Komite – MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAALİYETLERİ

KMS HARİTA MİMARLIK MÜHENDİSLİK YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
   

İstasyon Mah İlahiyat Cad. No:6
46080 Dulkadiroğlu
Kahramanmaraş

Çalışma Saatleri:

Pzt-Cuma: 08:00  – 17:00

Daha fazla bilgi için

Haber Bültenimize kayıt olarak yeni haber ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.

© 2021 Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası