16-18 Eylül 2015 tarihleri arasında Arjantin’in Buenos Aires eyaletinde, Latin Amerika’nın elektrik, elektronik ve aydınlatma sektörünün en önemli uluslararası etkinliği olan 5. Uluslararası Elektrik, Elektronik Sanayi ve Aydınlatma Yuvarlak Masa Toplantıları ve Biel LIGHT+BUILDING Buenos Aires 2015 Fuarı düzenlenecektir.

Fuar organizasyonu kapsamında düzenlenecek yuvarlak masa toplantılarında, Buenos Aires elektrik enerjisi piyasasına ait en yeni ürün ve hizmetleri ve bu alandaki en güncel akademik gelişmeleri geniş bir yelpazeden sunacak olan dünya çapında profesyonellerle bir araya gelme imkanı bulunacaktır.

 

Ayrıca, Arjantin Devleti, organizasyon kapsamında, kendi seçeceği katılımcı şirketler arasından bir kişinin gidiş-dönüş uçak bileti, iç ulaşım, seyahat sigortası ve konaklamayı karşılayacak olup, organizasyona aynı şirketten birden fazla kişinin katılabilecektir. Ancak, Arjantin Devleti sadece kendi seçeceği bir şirketten bir kişinin, sözü edilen masraflarını üstlenecektir.

 

Bu kapsamda, söz konusu yuvarlak masa toplantılarına ve Fuara ilişkin katılım formu ekte sunulmakta olup, katılmayı arzu eden kurum ve kuruluşların katılım formunu doldurarak, “Word” dosyası formatında en geç 31 Temmuz 2015 tarihine kadar mortac@mecon.gob.ar ve asereno@mecon.gob.ar adreslerine iletmeleri gerekmektedir.

Önceki Girişimcilere Tübitak Desteği

Yorum Bırakın

İstasyon Mah İlahiyat Cad. No:6
46080 Dulkadiroğlu
Kahramanmaraş

Çalışma Saatleri:

Pzt-Cuma: 08:00  – 17:00

Daha fazla bilgi için

Haber Bültenimize kayıt olarak yeni haber ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.

© 2021 Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası