Züccaciye Fuarı, bir CNR Holding kuruluşu olan Sine Fuarcılık A.Ş. organizasyonu ile 29 Ağustos – 1 Eylül 2007 tarihleri arasında CNR Expo’da düzenleniyor. Konusunda öncü, dev markaların katılım gösterdiği Züccaciye Fuarı, yeni yaşam tarzlarına uygun ürünlerin toptancı, perakende ve satış noktaları ile buluşacağı etkin bir ticaret ortamı yaratacak.

Fuarın katılımcı profili, cam ev ve mutfak ürünleri, çelik mutfak ürünleri, alüminyum mutfak ürünleri, sofra takımları ve aksesuarları, plastik ve melamin ürünler, porselen ürünler, seramik ürünler, elektrikli ev ve mutfak gereçleri, yapışmaz kaplama mutfak ürünleri, gümüş kaplama ev ve mutfak aksesuarları, dekoratif ve hediyelik ürünlerden oluşuyor.

Züccaciye Fuarı, ithalatçı ve üretici firmaların müşteri profillerine göre yürütülen “ziyaretçi programı” kapsamında katılımcılarına yeni iş fırsatları yaratıyor. Ziyaretçi Programı, fuar esnasında üreticilerin ihracat yapabilmelerine, ithalatçıların yeni iş bağlantıları gerçekleştirebilmelerine olanak sağlayacak.

Konaklama masrafları Züccaciye Fuarı tarafından karşılanan, katılımcıların talepleri ile belirlenen yabancı alıcıların ve Anadolu’da bulunan 1.200’ün üzerindeki büyük toptancı ve perakende zincirinin satın alma yetkililerinin fuarı ziyaret ederek 450 Milyon USD’lik iş bağlantısı gerçekleştirmeleri bekleniyor .

Züccaciye Fuarı Ziyaretçi profili

Ulusal ve Uluslararası; Toptancılar, Distribütörler, Perakende zincir mağazaları, Perakende satış noktaları, Çeyiz mağazaları, Zincir mağazalar, Spot mağaza zincirleri, Oteller, Catering & organizasyon şirketleri

Ayrıntılı Bilgi için:

Tuğba ÇETİNKAYA

Pazarlama Müdürü

Tel: 0212 465 74 74 dahili: 2750

tugba.cetinkaya@cnr.net

Serna GÖKÇEOĞLU

Pazarlama Yönetmeni

Tel: 0212 465 74 74 dahili: 2694

serna.gokceoglu@cnr.net

Previous 11-13 Haziran "Young Fashion Days 2007 in Kahramanmaraş" Paneli Düzenlenecektir

Yorum Bırakın

İstasyon Mah İlahiyat Cad. No:6
46080 Dulkadiroğlu
Kahramanmaraş

Çalışma Saatleri:

Pzt-Cuma: 08:00  – 17:00

Daha fazla bilgi için

Haber Bültenimize kayıt olarak yeni haber ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.

© 2021 Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası