YENİ ÜMİTLERLE BAYRAMIN HUZUR VE BEREKETİNE ERİŞTİK

12 Haziran 2018 | Salı

RAMAZAN BAYRAMI MÜNASEBETİYLE KAHRAMANMARAŞ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERDAR ZABUN BİR MESAJ YAYINLADI.

ZABUN: " TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞIP MİLLİ HEDEFLERE ODAKLANDIKÇA BÜYÜME SÜRECEK”

11 Haziran 2018 | Pazartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun büyüme rakamlarını değerlendirdi. Zabun, “Türkiye için çalışıp milli hedeflere odaklandıkça büyüme sürecek. Umuyorum ki, ülkemiz ve şehrimiz 2018’i yeni başarı hikayeleri il

‘MARAŞ DONDURMASI’ TESCİLİNE GÖRKEMLİ KUTLAMA

04 Haziran 2018 | Pazartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) tarafından düzenlenen, 16. Geleneksel İftar Programı gerçekleştirildi. Program kapsamında, KMTSO tarafından Coğrafi İşareti alınan ‘Maraş Dondurması’nın tescil belgesi teslim töreni de gerçekleştirildi.

ZABUN: "12 AYLIK İHRACATIMIZ 1 MİLYAR DOLARA ULAŞTI"

01 Haziran 2018 | Cuma

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun Mayıs ayı ihracat rakamlarını değerlendirdi. Zabun, Mayıs ayında Kahramanmaraş’ta bir önceki yılın aynı ayına göre %23,7 artışla 92 milyon 604 bin dolar ihracat gerçekleştirildiğini, son 1

EN BÜYÜK 500 SANAYİ KURULUŞUNDA 10 ŞİRKETİMİZ YER ALDI

30 Mayıs 2018 | Çarşamba

KMTSO Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun, 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasında listeye giren şirketleri tebrik ederek “Büyük şirketlerimiz güçlendikçe istihdam ve ihracatımız da aynı oranda gelişiyor.” dedi.

GENÇLER TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN YILMAZ KORUYUCULARI VE SAHİPLERİDİR

18 Mayıs 2018 | Cuma

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MÜNASEBETİYLE KAHRAMANMARAŞ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERDAR ZABUN BİR MESAJ YAYINLADI.

AR-GE PROJE PAZARINDA ‘ANTİ-İHA HİBRİT SAVUNMA SİSTEMİ’ BİRİNCİ OLDU

15 Mayıs 2018 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi işbirliği ile TÜBİTAK’ın finansal destek sağladığı 7. Ar-Ge Proje Pazarı'nın ödül töreni KMTSO Meclis Salonunda yapıldı.

KMTSO, TOBB’DA ÜST DÜZEYDE TEMSİL EDİLECEK

15 Mayıs 2018 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurulu'nda Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyi üyeliğine, KMTSO Meclis Başkanı M. Hanefi Öksüz Yüksek İstişare Kurulu üyeliğin