KMTSO’DA DEVLET DESTEKLERİ KONUŞULDU

13 Şubat 2019 | Çarşamba

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO)’nda kamu kuruluşlarının işletmelere sunduğu teşvik ve destekler konulu bir bilgilendir semineri düzenlendi.

12 ŞUBAT KURTULUŞ BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

11 Şubat 2019 | Pazartesi

Kahramanmaraş’ımızın Kurtuluş Bayramını tebrik ediyoruz

KAHRAMANMARAŞ, VATAN SAVUNMASINDA BÜYÜK GÖREVLER ÜSTLENMİŞTİR

08 Şubat 2019 | Cuma

KAHRAMANMARAŞ’IN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞU’NUN 99. YILDÖNÜMÜ MÜNASEBETİYLE KAHRAMANMARAŞ TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS BAŞKANI M. HANEFİ ÖKSÜZ VE YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERDAR ZABUN BİR KUTLAMA MESAJI YAYINLADI.

ZABUN: "OCAK AYINDA 80 MİLYON DOLAR İHRACAT YAPTIK"

05 Şubat 2019 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun Kahramanmaraş’ın 2019 yılı Ocak ayı ihracat rakamlarını değerlendirdi. Zabun, Ocak ayında 79 ülkeye 80 milyon dolar ihracat gerçekleştirildiğini söyledi.

KMTSO MECLİSİ’NDE FİNANSAL KAYNAKLAR KONUŞULDU

29 Ocak 2019 | Salı

Meclis Toplantı Salonunda finans sektörünün temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda, son ekonomik gelişmeler ışığında yeni dönemde uygulanan finansal kaynaklar hakkında Meclis üyelerine bilgiler verildi.

TEKSTİL SEKTÖRÜ NEFES ALDI

24 Ocak 2019 | Perşembe

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) şehrin rekabet gücünün artması ve ucuz ithalata karşı korunması için tüm gücüyle çalışmalarını sürdürüyor. KMTSO Başkanı Serdar Zabun, uzun çalışmalar sonucunda tekstil ürünleri ithalatına getirilen ilave verg

ZABUN: “KALKINMA AJANSLARI, BÖLGESEL KALKINMA VE İŞBİRLİĞİ ADINA ÇOK ÖNEMLİ BİR YERE SAHİPTİR”

23 Ocak 2019 | Çarşamba

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, kalkınma ajanslarının, bölgesel kalkınma ve bölgesel işbirliği adına çok önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.

KMTSO BAŞKANI ZABUN TÜRKİYE EKONOMİ ŞURASI’NA KATILDI

21 Ocak 2019 | Pazartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, KMTSO Genel Sekreteri M. Akif Pakdil ile birlikte Türkiye Ekonomi Şurası’na katıldı.