FABRİKA YANGINLARI KMTSO’DA MASAYA YATIRILDI

12 Ekim 2018 | Cuma

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı M. Fatih Erkoç’u konuk ederek sanayi tesislerinde meydana gelen yangınlar ve alınması gereken önlemler hakkında görüş alışveriş

AK PARTİ İL BAŞKANI DEBGİCİ’DEN ODAMIZA ZİYARET

10 Ekim 2018 | Çarşamba

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve beraberindeki heyet, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.

ZABUN: "KAHRAMANMARAŞ YENİ İHRACAT PAZARLARININ KAPISINI ARALIYOR"

01 Ekim 2018 | Pazartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun Kahramanmaraş’ın Eylül ayında 90 milyon dolar ihracat yaptığını, buna göre bir önceki yılın aynı ayına göre %20 ihracat artışı gerçekleştirildiğini söyledi.

‘GELENEKTEN GELECEĞE’ ROBOTLARLA SİM SIRMA DEFİLESİ

29 Eylül 2018 | Cumartesi

Kahramanmaraş 3. Uluslararası Tekstil Zirvesi kapsamında, Gala Programı düzenlendi. Galada manken ve robotlar eşliğinde ‘Gelenekten Geleceğe’ temalı sim sırma defilesi gerçekleştirildi.

3. ULUSLARARASI TEKSTİL ZİRVESİ BAŞLADI

27 Eylül 2018 | Perşembe

Türk tekstil üretiminin büyük bir bölümünün gerçekleştiği Kahramanmaraş’ta 26-28 Eylül 2018 tarihleri arasında 3. Uluslararası Tekstil Zirvesi (UTZ) düzenleniyor.

KTM 4. KEZ KAPILARINI AÇTI

27 Eylül 2018 | Perşembe

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen 4. Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı açıldı.

KMTSO MECLİSİ 4. TOPLANTISINI YAPTI

25 Eylül 2018 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Meclisi 4. Olağan Toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, Kahramanmaraş ekonomisi ve finansal hizmetler hakkında görüşmeler yapıldı.

ZABUN: “KOBİ DESTEK KREDİSİ ÜRETİM VE TİCARETİ CANLANDIRACAK”

21 Eylül 2018 | Cuma

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere KOBİ Destek Kredisi Projesi başlatıldı.