GÜNEY ANADOLU SAVUNMA VE HAVACILIK YERLİLEŞTİRME ZİRVESİNE KATILDIK

21 Mart 2017 | Salı

Türk savunma sanayiinin yerlileştirilmesi politikası kapsamında, Gaziantep'te, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Mersin, Osmaniye ve Şanlıurfa'dan sanayicilerin katılımıyla düzenlenen "Güney Anadolu Savunma, Havacılık ve Uzay Siste

DÜNYA DOWN SENDROMU FARKINDALIK GÜNÜ ETKİNLİĞİNE KATILDIK

20 Mart 2017 | Pazartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Akif Gölcü, Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü Etkinliği’ne katıldı.

ZABUN: “İSTİHDAMI 4, İHRACATI 6 KAT ARTIRDIK”

19 Mart 2017 | Pazar

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katıldığı istişare toplantısında Kahramanmaraş Ticaret ve Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun bir konuşma yaptı.

BAKAN TÜFENKCİ, KMTSO’DA İŞADAMLARIYLA BULUŞTU

18 Mart 2017 | Cumartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen istişare toplantısında Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, işadamlarıyla bir araya geldi.

ÇANAKKALE ZAFERİ, YÜZYILLAR SONRA BİLE ONUR VE İBRETLE OKUNACAK BİR ŞİİRDİR

17 Mart 2017 | Cuma

ÇANAKKALE ZAFERİ, YÜZYILLAR SONRA BİLE ONUR VE İBRETLE OKUNACAK BİR ŞİİRDİR

BAŞBAKAN YARDIMCISI VEYSİ KAYNAK İŞ DÜNYASI İLE BİRARAYA GELDİ

15 Mart 2017 | Çarşamba

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nın organizasyonu ile Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak Kahramanmaraş iş dünyası ile bir araya geldi.

KMTSO’DA “SEKTÖRLER BULUŞTU”

14 Mart 2017 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nda (KMTSO) Sektör Buluşmaları konulu toplantı gerçekleştirildi. Oda’nın 29 meslek grubundan 1, 2, 3 ve 15. gruplarından oluşan tekstil sanayi ve tekstil ürünleri ticareti konusunda faaliyette bulunan üyeler katıldı.

KMTSO’DA DAHİLDE İŞLEME REJİMİ TARTIŞILDI

10 Mart 2017 | Cuma

Dahilde İşleme Rejimi kapsamında Kahramanmaraş’ta ithal hammaddeyi işleyerek ihracat yapan şirketler sorunlarını görüşmek üzere bir araya geldi.