KMTSO, ESKİŞEHİR SANAYİ ODASI İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

03 Aralık 2019 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO), Eskişehir çalışma ziyaretleri kapsamında Eskişehir Sanayi Odası (ESO) ile bir araya geldi.

KMTSO VE ESKİŞEHİR TİCARET ODASI İŞBİRLİĞİ İÇİN BİR ARAYA GELDİ

02 Aralık 2019 | Pazartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO), Meclis üyelerine yönelik bir program ile Eskişehir’de bir dizi çalışma ziyaretleri gerçekleştirdi.

KMTSO 16. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

26 Kasım 2019 | Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Meclisi 16. Olağan Toplantısını gerçekleştirdi.

KMTSO’DAN KIZILAY’A KAN BAĞIŞI

26 Kasım 2019 | Salı

Kanın sürekli bir ihtiyaç olduğu gerçeğini benimsetmek ve bu konuda bir farkındalık oluşturmak amacıyla TOBB Kahramanmaraş Genç Girişimciler Kurulu’nun organizasyonunda Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nın 16. Olağan Meclis Toplantısı’na Türk Kızılay

KMTSO YÜKSEK İSTİŞARE KURULU TOPLANDI

25 Kasım 2019 | Pazartesi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yüksek İstişare Kurulu toplandı. Toplantıda, şehrin yatırım ve üretim bakımından sektörel sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirildi.

KMTSO’DAN ÖĞRENCİLERE GİYİM YARDIMI

20 Kasım 2019 | Çarşamba

Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) ve Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) işbirliği ile yardıma muhtaç öğrencilere giyim yardımı yapıldı.

KMTSO KENTİN SORUNLARINI ANKARA’YA TAŞIYOR

14 Kasım 2019 | Perşembe

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) kentin makro sorunlarını Ankara’ya taşıyor. KMTSO Başkanı Serdar Zabun ve Meclis Başkanı M. Hanefi Öksüz’ün öncülüğünde organize sanayi bölgesi (OSB) başkanlarından oluşan heyet Kahramanmaraş Milletvekilleri i

İHRACATÇILARA YEŞİL PASAPORT KOLAYLIĞI SAĞLANDI

12 Kasım 2019 | Salı

11 Kasım 2019 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile ihracatçılarımıza yeşil pasaport verilebilmesi için gerekli ihracat tutarlarında indirim yapılmak suretiyle kolaylık sağlandı.